Instalační set pro střešní okna a ventilátory

Kód: 936/ROV 936/STR Zvolte variantu
499 Kč 768 Kč od 499 Kč 412,40 Kč bez DPH 634,71 Kč bez DPH od 412,40 Kč bez DPH
Do 2 dnů Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Varianta

Instalační set šetří Váš čas a obsahuje vše potřebné ke správné instalaci a funkci zakoupených produktů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Instalační set pro střešní okna a ventilátory obsahuje: 

 • Šablonu na vyříznutí otvoru pro okna 40x40cm (odpadá vám tím složité vyměřování a postupné upravování vyřezaných otvorů tak, aby okno přesně zapadlo).
 • Lepící tmel Carbond 940FC. Instalační set obsahuje jen takové množství lepícího tmelu, který pro instalaci střešního okna potřebujete. Pro rovné střechy stačí pouze jedna tuba, pro střechy s prolisem využijete tuby dvě. 
 • 13ml Primer 100 - tento produkt se prodává pouze ve velkém balení (500ml). Skutečná spotřeba pro instalaci střešního okna je ale mnohonásobně menší. Připravili jsme pro Vás praktické balení v lahvičkách s takovým množstvím Primeru 100, které vystačí na jedno okno a další drobné lepení plastu v obytném voze. A to za příznivější cenu, než při koupi půllitrového balení. 

Instalační set využijete například na tato střešní okna a ventilátory z naší nabídky:

 

POSTUP PŘI INSTALACI STŘEŠNÍHO OKNA/VENTILÁTORU

 • Šablonu umístěte z vnitřku nebo vnějšku vozu tam, kde chcete mít střešní okno nebo ventilátor. Obkreslete ji fixou. Do všech rohů vyvrtejte otvory průměru 4-8mm a poté pilou nebo úhlovou bruskou (flexa) vyřízněte otvor pro okno. Vyzkoušejte si, zda vám okno do otvoru pasuje.
 • Všechny hrany začistěte pilníkem a brusným papírem. Prstem opatrně přejeďte po hranách, pokud neucítíte otřep, máte začištěno správně a můžete přejít k dalšímu kroku.
 • Okolí otvoru a hrany důkladně očistěte od prachu, nečistot a mastnoty, ideálně ředidlem C6000. Hrany natřete základovou barvou Body P961 a nechte zaschnout. Tento bod nepodceňujte, zabráníte tak korozi v okolí otvoru.
 • Na tu část plastu okna, která bude "sedět" na střeše obytného auta, naneste štětečkem Primer 100 a nechte působit alespoň 60min. Primer 100 nepatrně rozleptá plast a lepící tmel pak k němu lépe přilne. 
 • Na střechu vozu naneste po celém obvodu otvoru vrstvu lepícího tmelu Carbond 940FC. U střech s prolisem na lepícím tmelu opravdu nešetřete, je třeba dorovnat místa bez prolisu. Tmel naneste i po obvodu střešního okna tam, kde jste předtím aplikovali Primer 100.
 • Okno vsaďte do otvoru, přimáčkněte a prstem tmel kolem celého okna uhlaďte. Zkontrolujte okno i uvnitř vozu a tmel, který se protlačil dovnitř, nechte na místě, pouze rovněž prstem uhlaďte.
 • Nechte 24 hodin zaschnout (při 20°C)
 • Poznámka na konec - na rovnou střechu bez prolisu spotřebujete téměř celou tubu lepícího tmelu Carbond 940FC. Na střechu s prolisem spotřebujete cca tubu a půl - dle množství a hloubky prolisů.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.