Kompozitní sprchový kout 60 x 90 cm

Kód: 2970
47 340 Kč 39 123,97 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Univerzální sprchový box pro obytné vozy výšek H2 a H3 - MB Sprinter, VW LT, Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Ford Tranzit, Iveco Daily a další. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompozitní sprchový kout 60 x 90 cm

Tento model vyrábíme na objednávku. Výroba trvá cca 4 - 8 týdnů od objednání.

 • tento sprchový kout disponuje rozměry vhodnými pro všechny běžné velikosti dodávek výšek H2 a H3, tedy vozidel MB Sprinter, VW LT, VW Crafter, MAN TGE, Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Ford Tranzit, Iveco Daily a další.
 • box je připraven k obložení stejným materiálem, který používáte k výrobě samotné vestavby (překližka, palubky, lamino, koženka, koberec, atd.)

SPRCHOVÝ BOX, KTERÝ ZARUČENĚ NIKDY NEPROTEČE

Jednou z nejnáročnějších částí domácích i profesionálních přestaveb je koupelna. Standardní koupelny bývají sestaveny pouze jako překližkové desky s tmelenými spoji. Při jízdě se karoserie vozidla kroutí, vibruje a deformuje, což dříve nebo později způsobí, že běžné spoje povolí a voda se dostane tam, kam nemá. Proto jsme přišli s řešením, u kterého si můžete být naprosto jisti, že nikdy neproteče. Spojením rámové konstrukce, kompozitního materiálu, třífázové izolace a monolitické povrchové úpravy jsme dosáhli dokonalého výsledku, který odolá i extrémní zátěži mimo zpevněné cesty, především u vozidel s náhonem 4x4, expedičních vozidel a vozidel délky L2 a více.

BEZPEČNOST JE PRO NÁS NA PRVNÍM MÍSTĚ

Tento unikátní, patentovaný sprchový box vznikal na základě zkušeností s chováním materiálů v leteckém průmyslu, který udává nejpřísnější normy a nároky na výsledné produkty. Díky těmto znalostem můžeme nabídnout produkt, který je odolný proti deformaci, vibracím, cyklickému namáhání, krutu a vysokým teplotním rozdílům. Samonosná konstrukce, speciální lepidla, tmely a kotvící prvky zajišťují maximální odolnost při dopravní nehodě. Použitý materiál není tříštivý, proto Vás při nárazu neohrozí smršť ostrých úlomků. Další nespornou výhodou je velmi nízká váha, díky které zachováte lepší jízdní vlastnosti vozu.

 Technické parametry:

 • výška 186 cm (maximální výška, která dovoluje box instalovat do všech vozů H2)
 • hloubka 60 cm
 • šířka 60 cm
 • vstupní otvor 48 cm
 • potřebná instalační výška je 189,5 cm od podlahy ke stropu (u H2 je nutné kout umístit mezi stropní žebra, ještě před instalací finálního stropu)
 • materiál - hliníkový kompozit, uhlíkový/karbonový kompozit, plast
 • třífázová izolace spár, s monolitickou povrchovou úpravou, která zabraňuje prosakování vody
 • doporučujeme dokoupit posuvná sprchová dvířka, která nabízíme v několika barvách a dekorech: bílá, světle šedá, černá, stříbrná, buk, třešeň, bříza a javor (hotová dvířka je možné zakoupit pouze ke sprchovému koutu, pokud sháníte pouze dvířka bez koutu, materiál na jejich výrobu nabízíme také samostatně)

K boxu dostanete:

 • LED osvětlení s dotykovým senzorem - možnost plynulého tlumení světla
 • odpadní armaturu
 • lepidlo Carbond 940FC pro upevnění sprchového koutu k podlaze vozidla
 • instalační manuál

TIP A NÁVOD NA VNĚJŠÍ OBLOŽENÍ:

Použít můžete libovolný materiál, kterým obkládáte zbytek vašeho obytného vozu. Před obložením box důkladně očistěte od prachu a nečistot. Plochu lehce zbruste brusným papírem, očistěte a odmastěte ředidlem C6000.Poté můžete nalepit překližku, palubky, koženku, lamino či jiný materiál a tím sladit Vaši koupelnu se zbytkem interiéru. Na lepení použijte lepící tmel Carbond 940FC.

POTŘEBUJETE PORADIT S VÝBĚREM?

Nevíte si rady, která z našich koupelen je pro Váš vůz nejvhodnější? Kompozitní a ABS verze mají odlišné vlastnosti, proto se obraťte na náš email info@stavbakaravanu.cz nebo telefon +420737983221, kde Vám rádi o našich produktech povíme více.

JIŽ JSTE SI NÁŠ SPRCHOVÝ KOUT ZAKOUPILI?

Pokud náš sprchový kout již máte, moc nás potěší Vaše zpětná vazba. Budeme také rádi za fotografie, jak jste si své koupelny přizpůsobili a sladili s designem interiéru. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hloubka 60 cm
Záruka: 2 roky
Záruka na protečení: 15 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.