Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství objednávek se doba dodání může prodloužit. Děkujeme za pochopení.

EcoFlow DELTA Pro dálkové ovládání

Kód: 5284
Tip
Značka: Ecoflow
2 890 Kč –10 %
ecoflow dalkovy ovladac 2
2 890 Kč –10 % 2 590 Kč 2 140,50 Kč bez DPH
Centrální sklad
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Dálkový ovladač určený výhradně pro bateriovou stanici DELTA Pro. Pomocí Bluetooth nebo připojením přes ethernetový kabel můžete stanici dálkově monitorovat a spravovat i tehdy, když ji máte uloženou například v garáži. Pomocí panelů není problém olvádat AC nebo DC panely nebo třeba i vypnout/zapnout stanici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První svého druhu: První dálkový ovladač pro přenosnou elektrárnu, určený pro DELTA Pro. Ideální pro uložení vašeho DELTA Pro v garáži, skladovacím prostoru nebo podpalubí. Připojte se přes Bluetooth nebo ethernetový kabel a získejte druhou obrazovku přímo tam, kde ji potřebujete.

Sledujte svou energii: Displej zobrazuje, kolik energie spotřebováváte, zbývající čas baterie a vše ostatní, co zobrazuje obrazovka DELTA Pro. Je to také vhodné místo pro zapnutí/vypnutí AC zásuvek, DC zásuvek nebo celé jednotky.

Dva způsoby připojení: Pohybujte po obrazovce při připojení přes Bluetooth; nastavte a zapomeňte na kabelové připojení, které funguje na delší vzdálenosti.

Ovládání na dálku: Po nastavení můžete svou přenosnou elektrárnu na dálku sledovat a ovládat. Ideální, když je váš DELTA Pro vybaven solárními panely nebo nabíječkou.

Poznámka: Toto příslušenství je kompatibilní pouze s EcoFlow DELTA Pro.

Specifikace:

Interní baterie
Nenabíjecí AAA

Vstup USB-C
5V

Drátové připojení
12V⎓ (standardní ethernetový kabel)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: