Konstrukční latě MAR-VAN 250 cm

Kód: MAR 115
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Konstrukční latě z vodě odolné překližky pro stavbu obytných vozů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konstrukční latě z voděodolné březové překližky, v tloušťce 18 mm, šířce 40 mm, a délce 2500 mm. Nově používáme překližku bez povrchové úpravy (bez hnědé barvy), pro lepší přilnutí disperzních lepidel.

Latě jsou tvarově stálé a snadno obrobitelné. Hodí se především pro výrobu nábytkových konstrukcí, podlahových roštů nebo jako přechodový můstek mezi karoserií a nábytkem. Při kotvení doporučujeme použít lepicí tmel CARBOND 940FC. Dobré provázání jednotlivých vrstev latě zajistíte pomocí nýtů s velkou hlavou a průměrem 4,8 mm (nýtování platí pro stěny a stropy). Doporučujeme nýtovat minimálně každých 20cm, vždy po dvou v řadě. Ideální volbou jsou ocelové nýty, které mají násobně vyšší pevnost v tahu a střihu oproti nýtům hliníkovým. Dále je možné latě kotvit na nýty maticové, rovněž z oceli.

V případě využití pro výrobu podlahového roštu nejprve zkontrolujte křivost podlahy vozu (odchylky z výroby). Pro vytvoření absolutní roviny je vhodné tyto odchylky kompenzovat vypodložením daného úseku pomocí kousku překližky ve vyhovující tloušťce nebo naopak lať zbrousit.  

Vlastnosti:

  • Tvarová stálost
  • Odolnost proti vibracím
  • Voděodolnost
  • Pevnost
  • Skvělý přechodový můstek

Doplňkové parametry

Kategorie: Nosné konstrukce
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: