Konstrukční latě 250cm

Kód: 54
269 Kč 222,31 Kč bez DPH
skladem (63 ks)

Výrobek speciálně určený jako přechodový můstek mezi karoserií vozidla a instalovaným vybavením. Vyznačují se vysokou pevností a odolností proti vibracím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Překližka spojená unikátním lepidlem a povrchovou ochranou jako klasické voděodolné překližky, v tloušťce 18mm a šířích 40mm, pro základní konstrukce a 20mm, pro drobné konstrukce (doplňky). Délka latí 250cm.

Latě jsou snadno obrobitelné a tvarově stálé. Při dodržení postupu dosáhnete naprosto rovného základu pro Vaši vestavbu s jistotou, že je vše pevně spojeno s karoserií vozidla. Latě se ke karoserii podlepí lepidlem CARBOND 940FC. Provázání vrstev latě a extrémně pevné spojení pak zajistí nýtů s velkou hlavou a průměrem 4,8mm. Pro zachování absolutní roviny, ku výstupkům a nedokonalostem karoserie vozu, se latě podkládají překližkami různých tlouštěk, popřípadě zbroušením těchto latí do správného uhlu a tloušťky. Doporučujeme latě nýtovat minimálně každých 20cm, po dvou v řadě, ocelovými nýty, které mají násobně vyšší pevnost v tahu a střihu oproti nýtům hliníkovým. Dále je možné latě kotvit na ocelové maticové nýty.

Nově používáme materiál bez povrchové úpravy (bez hnědé barvy), pro lepší lepení disperzními lepidly.

 

Výhody:

  • Tvarová stálost
  • Odolnost proti vibracím
  • Voděodolnost
  • Pevnost
  • Skvělý přechodový můstek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.