Konstrukční latě MAR-VAN 250 cm

Kód: 5407
259 Kč –7 %
Konstrukční latě MAR-VAN 250 cm
259 Kč –7 % 239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Skladem (14 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023
Možnosti doručení

Výrobek speciálně určený nejen pro výrobu nábytkových konstrukcí, ale také jako přechodový můstek mezi karoserií vozidla a instalovaným vybavením. Vyznačuje se vysokou pevností a odolností proti vibracím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konstrukční latě z voděodolné březové překližky, v tloušťce 18 mm, šířce 40 mm, a délce 2500 mm. Nově používáme překližku bez povrchové úpravy (bez hnědé barvy), pro lepší přilnutí disperzních lepidel.

Latě jsou tvarově stálé a snadno obrobitelné. Hodí se především pro výrobu nábytkových konstrukcí, podlahových roštů nebo jako přechodový můstek mezi karoserií a nábytkem. Při kotvení doporučujeme použít lepicí tmel CARBOND 940FC. Dobré provázání jednotlivých vrstev latě zajistíte pomocí nýtů s velkou hlavou a průměrem 4,8 mm (nýtování platí pro stěny a stropy). Doporučujeme nýtovat minimálně každých 20cm, vždy po dvou v řadě. Ideální volbou jsou ocelové nýty, které mají násobně vyšší pevnost v tahu a střihu oproti nýtům hliníkovým. Dále je možné latě kotvit na nýty maticové, rovněž z oceli.

V případě výroby podlahového roštu nejprve zkontrolujte křivost podlahy vozu (odchylky z výroby). Pro vytvoření absolutní roviny je vhodné tyto odchylky vykompenzovat vypodložením daného úseku pomocí kousku překližky ve vyhovující tloušťce nebo naopak lať zbrousit.  

Vlastnosti:

  • Tvarová stálost
  • Odolnost proti vibracím
  • Voděodolnost
  • Pevnost
  • Skvělý přechodový můstek

Doplňkové parametry

Kategorie: Konstrukční latě
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.