Kluzný kolík pro sprchová dvířka (pár)

Kód: 1389
Novinka
Značka: Rehau
51 Kč 42,15 Kč bez DPH
Do 5 dnů
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

Kluzný kolík (pár) pro sestavení sprchových dveří.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro sestavení sprchových dvířek jsou zapotřebí tyto komponenty: 1 ks vodicí lišta, 2 ks rohový díl pro vodicí lištu, 2ks kluzný kolík1 ks koncová (zavírací) lišta, X ks roletový profil (počet závisí na požadované šířce výsledných dvířek).

V případě našich sprchových koutů máme vstupní otvor o šířce 55 cm, dvířka tedy sestavujeme z 12 roletových profilů a jednoho koncového. Pro lepší představu doporučujeme prohlédnout si fotografie v galerii. V případě nejasností nám napište nebo zavolejte, rádi vám poradíme.

POSTUP VÝROBY DVÍŘEK:

1. Nasuňte profily jeden do druhého pomocí drážek na boku.

2. Seřízněte na požadovaný rozměr - ideálně pomocí formátovací pily, případně maflem. Pokud disponujete pouze pokosovou pilou, doporučujeme přeskočit první krok a nejprve jednotlivé profily seříznout na požadovaný rozměr a teprve poté je nasunout jeden do druhého.

3. Zkraťte koncovou lamelu na rozměr kratší o 2,3 cm oproti ostatním profilům.

4. Koncovou lamelu nasuňte na poslední profil a poté všechny spoje svařte pomocí svářečky na plasty nebo pájecí pistole, díky tomu se nebudou profily samovolně vysouvat při manipulaci s hotovými dvířky.

5. Začistěte všechny hrany ostrým nožíkem a nasaďte kluzné kolíky na obě strany koncové lamely

6. Vodicí lištu zkraťte na požadovaný rozměr a za použití rohového dílu vytvořte kolejnici ve tvaru písmene L (jednu kolejnici na podlahu a druhou na strop vašeho sprchového koutu).

7. Všechny díly vodicí lišty odmastěte ředidlem a naneste tenkou vrstvu rychleschnoucího polyuretanového lepidla, např.: T-REX Gold.

8. Na odmaštěnou plochu sprchového koutu přilepte připravené díly vodicí lišty (ujistěte se, že horní i spodní díly jste umístili přesně nad sebou).

9. Nechte zaschnout a poté ze zadní strany kolejnice nasuňte hotová dvířka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: