Roletový profil pro sprchová dvířka

Kód: 1380/STR 1380/BIL Zvolte variantu
Novinka
Značka: Rehau
319 Kč 292 Kč od 292 Kč 263,64 Kč bez DPH 241,32 Kč bez DPH od 241,32 Kč bez DPH
Do 5 dnů Skladem (13 ks) Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
6.6.2024 31.5.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Roletové profily v bílé a stříbrné barvě, díky kterým si sprchová dvířka vyrobíte sami doma, přesně na míru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nyní si můžete sprchová dvířka sestavit sami doma přesně na míru do vaší karavanové sprchy nebo koupelny. Jednotlivé profily zkrátíte na požadovanou délku a nasunete vzájemně do sebe (každý profil má po bocích drážky k tomu určené). Šířku dvířek si nastavíte počtem jednotlivých lamel.

- rozměry profilu: šířka 4,5 cm, délka 250 cm

Pro sestavení sprchových dvířek jsou zapotřebí tyto komponenty: 1 ks vodicí lišta, 2 ks rohový díl pro vodicí lištu, 2ks kluzný kolík1 ks koncová (zavírací) lišta, X ks roletový profil (počet závisí na požadované šířce výsledných dvířek).

V případě našich sprchových koutů máme vstupní otvor o šířce 55 cm, dvířka tedy sestavujeme z 12 roletových profilů a jednoho koncového. Pro lepší představu doporučujeme prohlédnout si fotografie v galerii. V případě nejasností nám napište nebo zavolejte, rádi vám poradíme.

POSTUP VÝROBY DVÍŘEK:

1. Nasuňte profily jeden do druhého pomocí drážek na boku.

2. Seřízněte na požadovaný rozměr - ideálně pomocí formátovací pily, případně maflem. Pokud disponujete pouze pokosovou pilou, doporučujeme přeskočit první krok a nejprve jednotlivé profily seříznout na požadovaný rozměr a teprve poté je nasunout jeden do druhého.

3. Zkraťte koncovou lamelu na rozměr kratší o 2,3 cm oproti ostatním profilům.

4. Koncovou lamelu nasuňte na poslední profil a poté všechny spoje svařte pomocí svářečky na plasty nebo pájecí pistole, díky tomu se nebudou profily samovolně vysouvat při manipulaci s hotovými dvířky.

5. Začistěte všechny hrany ostrým nožíkem a nasaďte kluzné kolíky na obě strany koncové lamely

6. Vodicí lištu zkraťte na požadovaný rozměr a za použití rohového dílu vytvořte kolejnici ve tvaru písmene L (jednu kolejnici na podlahu a druhou na strop vašeho sprchového koutu).

7. Všechny díly vodicí lišty odmastěte ředidlem a naneste tenkou vrstvu rychleschnoucího polyuretanového lepidla, např.: T-REX Gold.

8. Na odmaštěnou plochu sprchového koutu přilepte připravené díly vodicí lišty (ujistěte se, že horní i spodní díly jste umístili přesně nad sebou).

9. Nechte zaschnout a poté ze zadní strany kolejnice nasuňte hotová dvířka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: